Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Slide 1

Regulamin Sklepu

Zakup towaru w sklepie internetowym jest równoznaczny z akceptacja poniższego regulaminu.

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego na naszych aukcjach możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony czy naruszony (odnosi się to również do trwałych i nieodwracalnych zniszczeń lub uszkodzeń opakowania produktu!).

Ponieważ sprzedaż towarów dokumentowana jest fakturą VAT lub paragonem fiskalnym - zwrot towaru musi być udokumentowany korektą faktury Vat lub zwrotem do paragonu fiskalnego. Korekta ta zgodnie z obowiązującymi przepisami musi być podpisana przez Klienta zwracającego towar.

Otrzymanie towaru i podpisanej korekty warunkuje możliwość przyjęcia zwrotu na stan magazynu i zwrot pieniędzy za zwrócony towar. Gwarantujemy zwrot wartości produktu.
Pieniądze otrzymasz przelewem lub przekazem pocztowym. Pamiętaj jednak, że zwrotowi nie podlega koszt dostawy, oraz koszt przesyłki ze zwrotem.

W przypadkach reklamowania zakupionego towaru lub odesłania na gwarancję, koszt wysyłki pokrywa kupujący.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane w sklepie internetowym  dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z obsługą sklepu internetowego.

sample iconGSM 601 539 546
GSM 793 497 011
TEL. 85 711 54 95

MEMO Andrzej Dowgiert

Plac Kościuszki 8c, 16-100 Sokółka

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.